Bluz ve Baykumaş

Çok fazla diktiğim benzer model bluzlardan biri daha.
Kaneviçe desenli bu kumaş Baykumaş'dan  daha önce gelen serilerdendi.
İnce krep, hafif, yazlık, dikimi de son derece kolay. Kumaş parçaları büyük olduğundan aynı modelden 2 adet bluz çıkardım.
Arkası düğmeli vintage tarzındaki bluzları hep sevmişimdir daha öncede bej renginde dikmiştim. Birde Medine ipeğinden diktim oda ileriki yayınlarda gelecek.
Kollar manşetli, omuzlar pileli.
Yaka plilerinin yapımını daha önce anlatmıştım. Bakınız...
Bunlarda Baykumaş'dan gelen son paket, Tv.de bir bakanın üzerindeki takımın kumaşını sitede görünce hemen sipariş verdiğim kırcıllı kumaş tam da istediğim gibi üstelik 3 mt!
Yani nefis bir Chanel ceket ile henüz modeline karar veremediğim etekle takım yapmak niyetindeyim, bayramda Fethiye,de olacağımdan başka bahaneler bulmalıyım, ahh bir düğün olsa da ilk sıraya alsam:))
Hala sitede satışı mevcut, etek, elbise, tunik pek çok seçenek var düğün mevsimi önümüz bayram çok aşırı sıcaklar dışında pamuklu astar ile rahatlıkla giyilebilir bir kumaş!
Kumaşların hepsi gerçekten kaliteli  ve büyük parçalardan oluşuyor, bu nedenle yüzlerce kez fikir değiştirtiyorlar bana nasıl büyük dert bilseniz:)

2 yorum:

ANTİGONE dedi ki...

bluzun kumaşı da modeli de çok güzel gerçekten, ellerine sağlık. Baykumaş'tan seçim yapmak bana da büyük dert valla. her siparişte defalarca değişiklik yapıyorum sepette ;))

neva nur dedi ki...

baykumaş iyiki var..sizi takip ediyorum bana da beklerim
http://nevanurkece.blogspot.com.tr/